parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

PARAPET ZEW STAL DREWNOPODOBNY

 

PARAPET ZEW STAL DREWNOPOCHODNY to produkt bardzo popularny wśród klientów, którzy posiadają okna drewniane lub w okleinie drewnopodobnej. Jest to materiał fabrycznie pokrywany laminatem o teksturze drewna i imitujący różne gatunki. Jest odporny na korozję, trwały i za każdym razem doskonale wygląda.

Aktualnie dostępne odcienie blach  których wykonujemy nasze produkty to:

 - ZŁOTY DĄB

- ORZECH

- WINCHESTER

- MAHOŃ

Ten rodzaj parapetu wykonywany jest w jednej grubości:

- 0,75 mm

Posiada dwa profile gięcia

- REGULAR

- SOFT

Parapety stalowe drewnopodobne wykonujemy na maksymalną długość 6 m. oraz na każdą szerokość zgodnie z życzeniem klienta. Boki parapetów mogą być podgięciem lub zaślepką. Szczegóły wykończenia boków znajda Państwo w polu: Akcesoria oraz Rodzaje podgięć.

Wszystkie parapety oklejamy specjalną folią ochronną.

 

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.