parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

Ludzie

Firmę tworzą ludzie. To potwierdzamy w RWM każdego dnia. Firma stawia na doświadczonych pracowników. Wielu z nich pracuje od założenia firmy RDM i przeżyło chwile pełnego rozkwitu, jak i te przejściowych spadków formy. Ambicją zarządu jest docenianie pracowników stałych. Ich wieloletnie zasługi i ogromna ilość energii włożona w rozwój firmy przekładają się na rozwój procesu produkcyjnego.

Wspieramy „team spirit" i rodzinną atmosferę w firmie. Jesteśmy przekonani, że tylko pozytywne kontakty między pracownikami są w stanie generować dobre emocje. To one są motorem napędowym naszej działalności i sprawiają, że pracownikom ciągle bardzo się chce.

Wykorzystujemy wszystkie interesujące pomysły pracowników. Każdego dnia jest coś do udoskonalenia. Są to drobne rzeczy – pozornie niezauważalne, jednak krok po kroku zmieniają one naszą pracę na lepszą. Doceniamy każdy przejaw inicjatywy.

Dzięki tym pozytywnym relacjom mamy energię do tworzenia coraz lepszej oferty dla Państwa.

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.