parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

PARAPET ZEW GŁADKI ALU

 

PARAPET ZEW GŁADKI ALU to nasz główny i najbardziej popularny produkt.Aluminium to bardzo wdzięczny materiał do stosowania na zewnątrz.Nie ulega korozji, jest mocny, trwały, można go malować w każdym kolorze.Odporność na wszelkie warunki atmosferyczne to jego zaleta.

Ten rodzaj parapetu wykonywany jest z blachy aluminiowej o grubościach:

- 1,2 mm

- 1,5 mm

- 2,0 mm

Posiada dwa profile gięcia:

- REGULAR

- SOFT

Parapety aluminiowe gładkie wykonujemy na maksymalną długość 6 m. oraz na każdą szerokość zgodnie z życzeniem klienta. Te jak i inne nasze parapety malujemy we wszystkich kolorach RAL. Boki parapetów mogą być wykończone różnym rodzajem podgięcia lub zaślepki. Szczegóły wykończenia boków znajdą Państwo w polu: Akcesoria oraz Rodzaje podgięć 

Wszystkie parapety oklejamy specjalna folią ochronną.

 

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.